Бахмут

4 липня 2021 року фестиваль «З країни в Україну» відбувся у Бахмуті. 

В межах фестивалю реалізовано спецпроєкт «Натхнення Сходу».

Alex Silakov – амбасадор міста Бахмут в межах спецпроєкту «Натхнення Сходу».

«Для мене участь у фестивалі “З країни в Україну” — це особлива подія, і мені неймовірно приємно доєднатися до грандіозної ідеї, як амбасадор міста Бахмут.

Мандруючи різними куточками України, мені ще жодного разу не вдавалося потрапити в Бахмут, а фестиваль дав мені таку можливість. І я отримав безліч яскравих вражень за той короткий час, поки відбувалися підготовка до зйомок та, власне, зйомки кліпу! Місто має дійсно цікаву історію та багато незвичайних атмосферних місць, які було нереально цікаво досліджувати, і більшість із них з’являться в моєму кліпі. Впевнений, що після його перегляду багато кому захочеться відвідати Бахмут особисто та побачити ці локації на власні очі!

А сама робота зі знімальною командою стала унікальним досвідом, справжньою пригодою в компанії дійсно талановитих професіоналів і надзвичайно приємних людей! Тож я ані на мить не сумнівався, що в результаті народиться потужний кліп, який підкреслить важливу для мене пісню та стане ще однією частиною історії Бахмута».

 

Бахмут

Завантажити PDF документ з програмою фестивалю у місті Бахмут

Програма фестивалю у місті Бахмут
На гостей чекала насичена програма: фотовиставка відомих українських фотографів, кінотеатр просто неба та майстер-класи з фільмування, лекції від сучасних підприємців-інноваторів, лекції про сучасну українську науку від проєкту Inscience та демонстрація експонатів Музею Науки від МАН України, майстер-класи з традиційних ремесел, онлайн-бібліотека та багато іншого інтерактивного та унікального українського контенту.