Добропілля

Ми команда #містобезмеж, яка об’єднує  ініціативних, небайдужих жінок – Наталю Талащенко, Наталю Пальчик, Ірину Діденко, Ганну Тараненко, Євгенію Назіну, Альону Кравцову та Наталю Лінник. Ми вперше працюємо разом, але в кожного з нас є певний досвід: проєктна діяльність, активна робота з громадським сектором.

У рамках  фестивалю  ЗКВУ ми прагнемо проінформувати населення міста про можливості професійного та культурного розвитку. Для цього ми організовуємо локацію “Стрім-шоу “Добрік ФМ”, на яку хочемо запросити відомих спікерів, які своїм позитивним прикладом укажуть на шляхи успіху. Також на нашій локації будуть такі активності: 

  • практичний майстер-клас “Як можна заробляти своїми руками”, де можна бути навчитися декупажу на тканині, наносить аплікації за допомогою праски та розпису по тканині; 
  • інтенсив «Повір у себе»: Театральна студія “Дзеркало” проведе акторський майстер-клас, на якому людина отримає знання та навички, які допоможуть стати впевненою, розкутою, стресостійкою та організованою; 
  • виставка дитячих малюнків “Ким я хочу стати в Добропіллі?”;
  • презентація можливостей міського Центру зайнятості, де кожен бажаючий може підійти і дізнатися які є вакансії в м.Добропілля на сьогоднішній день.
Добропілля

Завантажити PDF документ з програмою фестивалю у місті Добропілля

Програма фестивалю у місті Добропілля