Дружківка

Наша команда має назву «Мотиваційне коло». До останнього етапу дійшло шестеро людей – Олена Зікєєва, Наталя Науменко, Дмитро Городецький, Михайло Науменко, Світлана Пімонова та Юлія Устименко. Нам вистачило сил втілити свій задум у життя, зробити висновки, визначитися з перемогами та замислитися над помилками. Крок за кроком, наближаючись до дня проведення фестивалю, ми мотивували одне одного, підтримували у команді і працювали, як одне ціле! Кожен з нас отримав цінний досвід під час підготовки до фестивалю, під час реалізації свого проєкту ми зробили ривок, який надихнув нас ще більше на нові досягнення і нові проєкти)

На нашій локації «Анти Фест «Family Pictures» кожен мав можливість змінити свій погляд на стосунки і побудувати їх такими, де кожен відчуватиме себе щасливим. Ми кажемо «НІ» психологічному насильству, бо впевнені, що воно поза межами моралі. Ми не можемо змусити людей змінити свої погляди на стосунки, а замислитися над цим і у подальшому працювати над удосконаленням цих стосунків, навчитися захищатися від насильства та стримувати його – можемо.
Дякуємо організаторам! Дякуємо одне одному за підтримку та віру в сили кожного.

Дружківка

Завантажити PDF документ з програмою фестивалю у місті Дружківка

Програма фестивалю у місті Дружківка
Ми раді були зустріти Фестиваль «З країни в Україну» у м. Дружківка! Мальовниче містечко у Донецькій області засяяло новими фарбами! Гостями Фестивалю стали не тільки мешканці Дружківки, а й сусідніх міст та селищ і це дуже радує! Фестиваль «З країни в Україну» об’єднує!