Херсон

Амбасадоркою Херсона в межах спецпроєкту «Натхнення Сходу» стала Христина Соловій – українська співачка та авторка пісень. Яскравий мікс образів, особливий голос та фірмовий live-бенд створюють вишуканий коктейль чистої творчості та залишають незабутні враження!

Прем’єри всіх кліпів можна буде побачити на головній сцені в день проведення фестивалю 7 серпня о 19.00

📍Площа Свободи, навпроти кінотеатру «Україна» ( головна сцена)
📍Бульвар Мирний, позаду кінотеатру «Україна» ( денні активності)

Команда міста

Друзі! Давайте знайомитись ближче!

Ми команда «Море мрій», яка об’єднала  активних та  небайдужих людей – Марину Редченко, Наталю Ярову, Євгенія Шатілова, Наталку Черненко, Лесю Бенедисюк, Альону Мовчан та Катерину Швець. Ми познайомились під час навчання в Академії фестивалю «З Країни в Україну». Команда вже подолала багато викликів та перепон і об’єдналась  навколо спільної мети – зробити своє місто кращим. Ми вперше працюємо в такому складі, але в кожного та кожної з нас є певний досвід: організація фестивалів, проєктна діяльність, робота з громадським сектором та владою, волонтерство тощо. 

Ми знаємо, що сьогодні молодь орієнтована на розвиток своїх особистих якостей та здібностей, відкриття можливостей для себе, розвиток особистого бренду, і нажаль, не бере активної участі у вирішені спільних для громади проблем. Молодь фактично усунена від прийняття рішень у місті, тому головною задачею, яку команда «Море мрій» прагне вирішувати на фестивалі, буде долучення молоді до процесу прийнятті рішень у нашій громаді.

 

 

Херсон

Завантажити PDF документ з програмою фестивалю у місті Херсон

Програма фестивалю у місті Херсон
Фестиваль мандрує містами та привозить до них частинки української традиційної та сучасної культури, а також знання та вміння із різних куточків нашої Батьківщини