Краматорськ

3 липня 2021року фестиваль «З країни в Україну» відбувся у Краматорську.

На гостей чекала насичена програма: фотовиставка відомих українських фотографів, кінотеатр просто неба та майстер-класи з фільмування, лекції від сучасних підприємців-інноваторів, лекції про сучасну українську науку від проєкту Inscience та демонстрація експонатів Музею Науки від МАН України, майстер-класи з традиційних ремесел, онлайн-бібліотека та багато іншого інтерактивного та унікального українського контенту.

В межах фестивалю реалізовано спецпроєкт «Натхнення Сходу». Для кожного з 11 міст фестивалю було обрано одного артиста-амбасадора. Разом з відомим українським режисером та кліпмейкером Віктором Придуваловим, артисти провели творчі дослідження та зняли відеокліпи на одну зі своїх пісень у відповідних містах.
Амбасадором Краматорська став відомий український рок-гурт СКАЙ. Прем’єри всіх кліпів можна було побачити на локації Центральний простір під час фестивалю.

Краматорськ

Завантажити PDF документ з програмою фестивалю у місті Краматорськ

Програма фестивалю у місті Краматорськ
Фестиваль “З країни в Україну” — це унікальна можливість «виміряти температуру на місцевості», поспілкуватися з простими людьми, перевірити, наскільки живучими є радянські міфи та спробувати їх похитнути, розповівши реальну історію з усіма її причинно-наслідковими зв’язками.