Щастя

1 серпня 2021 року фестиваль «З країни в Україну» відбувся у Щасті.

На гостей чекала насичена програма: фотовиставка відомих українських фотографів, кінотеатр просто неба та майстер-класи з фільмування, лекції від сучасних підприємців-інноваторів, лекції про сучасну українську науку від проєкту Inscience та демонстрація експонатів Музею Науки від МАН України, майстер-класи з традиційних ремесел, онлайн-бібліотека та багато іншого інтерактивного та унікального українського контенту.

Завершальною нотою програми, став акустичний концерт: сети від Alex Silakov та гурту Nesprosta, виступи Нікіти Гросса та Анни Заклецької, а також музично-поетичний виступ від солістки гурту VLASNA — Тетяни Власової.

В межах фестивалю реалізовано спецпроєкт «Натхнення Сходу». Для кожного з 11 міст фестивалю було обрано одного артиста-амбасадора. Разом з відомим українським режисером та кліпмейкером Віктором Придуваловим, артисти провели творчі дослідження та зняли відеокліпи на одну зі своїх пісень у відповідних містах.
Амбасадором Щастя став відомий український рок-гурт ТНМК. Прем’єри всіх кліпів можна було побачити на локації Центральний простір під час фестивалю.

Щастя

Завантажити PDF документ з програмою фестивалю у місті Щастя

Програма фестивалю у місті Щастя